reklaam
reklaam

Google AdSense kasutatakse väikestel ja keskmise suurusega veebisaitidel. Alltoodud tabeli andmed on võetud otse bannerTag.com veebisaidil. Pidage seda meeles CPMerinevad saidi saidi kaupa. Mõjutavad tegurid on mõeldud Google AdSense'ile CPM: kes on külastajad, külastajate kvaliteet, klikkimise määr, reklaami vaadatavus ja kasutaja päritolukoht (riik). Sellepärast lisatakse need veerud andmelehele - et mõista, kuidas CTR ja vaadatavus võivad seda mõjutada CPM. Kõrgem CTR ja vaadatavus on suurem CPM on.

Tabelis olevad andmed on hindamise eesmärgil. See ei kajasta teie veebisaidi toimimist, kuid annab märku selle kohta, mida CPM on igas riigis ja neid saab kasutada võrdluseks.

Kas soovite näha, mis määrad olid eelmisel aastal? Kontrollige Google AdSense CPM Hinnad 2019.

reklaam

Kui soovite oma veebisaidi uuele tasemele viia, soovitame proovida mõnda tippu AdSense'i alternatiivid seal väljas. Paljud neist monetiseerimisplatvormidest kasutavad header bidding lahendus ja võib õigesti seadistades teenida suuremat tulu.

Google AdSense CPM Hinnad 2020 riikide kaupa

RiikAdSense'i näitamine CPM/ RPM USDAdSense CTR %Vaadatavus%
Afganistan0.120.45%40.26%
Albaania0.10.36%50.01%
Alžeeria0.080.36%46.76%
Ameerika Samoa0.150.31%47.88%
andorra0.130.23%44.59%
Angola0.120.38%48.61%
Anguilla0.190.37%49.15%
Antarktis0.060.00%54.55%
Antigua ja Barbuda0.190.54%47.92%
Argentina0.110.25%47.20%
Armeenia0.090.26%50.60%
Aruba0.180.22%50.96%
Austraalia0.460.12%51.67%
Austria0.360.16%48.69%
Aserbaidžaan0.080.26%44.72%
Bahrain0.230.25%47.03%
Bangladesh0.110.33%49.54%
barbados0.130.21%51.08%
Valgevene0.080.15%49.48%
Belgia0.350.15%54.94%
Belize0.160.36%46.74%
Benin0.140.40%50.05%
Bermuda0.170.23%51.57%
Bhutan0.120.76%55.10%
Boliivia0.110.36%47.77%
Bosnia ja Hertsegoviina0.070.17%50.94%
Botswana0.150.29%32.71%
Brasiilia0.20.23%47.87%
Briti India ookeani ala0.110.27%57.88%
Briti Neitsisaared0.270.50%48.23%
Brunei0.280.20%49.13%
Bulgaaria0.110.19%51.76%
Burkina Faso0.140.75%57.77%
Burundis0.150.76%51.13%
Kambodža0.140.40%43.06%
Kamerun0.130.48%55.49%
Kanada0.490.11%52.51%
Cape Verde0.140.53%53.07%
Caribbean Holland0.140.36%57.50%
Kaimanisaared0.30.20%50.00%
Kesk-Aafrika Vabariik0.120.71%49.14%
Chad0.170.58%47.32%
Tšiili0.190.28%48.28%
Hiina0.10.33%50.17%
Kolumbia0.130.33%46.56%
Komooridel0.130.63%52.69%
Cooki saared0.150.67%54.60%
Costa Rica0.190.28%46.81%
Cote d'Ivoire0.150.46%59.36%
Horvaatia0.110.17%48.84%
Curaçao0.160.35%51.89%
Küpros0.140.16%43.57%
Tšehhi Vabariik0.170.15%50.86%
Demokraatlik Vabariik Kongo0.150.47%52.09%
Taani0.280.15%48.76%
Djibouti0.110.40%54.62%
Dominica0.160.39%44.82%
Dominikaani Vabariik0.160.42%47.32%
Ecuador0.130.33%46.27%
Egiptus0.10.21%51.07%
El Salvador0.130.40%47.68%
Ekvatoriaal-Guinea0.120.45%44.31%
eritrea0.140.86%47.43%
Eesti0.220.14%50.80%
Eswatini0.150.53%48.58%
Etioopia0.140.66%40.10%
Falklandi saared (Malvinas)0.090.23%47.75%
Fääri saared0.130.25%52.62%
Mikroneesia Liiduriigid0.120.61%46.78%
Fidži0.160.32%45.47%
Soome0.350.14%48.65%
Prantsusmaa0.280.15%59.87%
French Guiana0.190.25%61.63%
Prantsuse Polüneesia0.130.25%60.70%
gabon0.110.39%59.88%
Georgia0.10.21%48.54%
Saksamaa0.430.19%49.40%
Ghana0.140.39%42.68%
Gibraltar0.110.13%63.37%
Kreeka0.110.21%41.64%
Gröönimaa0.150.25%55.37%
Grenada0.140.35%50.01%
Guadeloupe0.180.27%60.72%
Guam0.180.18%50.24%
Guatemala0.140.37%49.35%
Guernsey0.160.27%54.87%
Guinea0.120.46%54.77%
Guinea-Bissau0.140.60%49.33%
Guyana0.150.62%46.10%
Haiti0.090.48%59.97%
Honduras0.130.37%48.66%
Hong Kong0.330.12%52.61%
Ungari0.170.24%41.02%
Island0.220.12%45.27%
India0.130.25%46.19%
Indoneesia0.120.32%48.69%
Iraak0.090.38%42.57%
Iirimaa0.290.17%51.52%
Iisrael0.220.17%47.90%
Itaalia0.250.23%49.88%
Jamaica0.150.30%48.08%
Jaapan0.280.21%51.91%
Jersey0.160.15%54.63%
Jordaania0.120.29%44.98%
Kasahstan0.110.27%46.68%
Kenya0.20.39%42.68%
Kiribati0.160.38%45.43%
Kosovo0.090.29%48.77%
Kuveit0.210.23%45.12%
Kõrgõzstan0.090.26%44.73%
Laos0.110.57%40.83%
Läti0.30.39%60.22%
Liibanon0.130.29%47.11%
Lesotho0.160.58%44.16%
Libeeria0.190.62%45.62%
Liibüa0.10.40%47.25%
Liechtenstein0.260.09%56.97%
Leedu0.150.21%50.47%
Luxembourg0.20.14%52.37%
Aomeni0.130.10%51.59%
Madagaskar0.090.32%54.72%
Malawi0.170.48%43.17%
Malaisia0.160.20%47.91%
Maldiivid0.130.26%50.73%
mali0.110.47%56.23%
Malta0.190.18%48.95%
Marshalli saared0.110.35%46.02%
Martinique0.190.21%61.80%
Mauritaanias0.10.77%48.75%
Mauritius0.140.37%51.45%
Mayotte0.160.28%60.84%
Mehhiko0.180.28%44.23%
Moldova0.090.10%43.94%
Monaco0.190.27%56.93%
Mongoolia0.110.35%48.63%
Montenegro0.080.22%50.86%
Montserrat0.180.25%52.84%
Maroko0.120.41%45.48%
Mosambiik0.170.60%47.04%
Myanmar (Birma)0.10.39%45.50%
N / A0.150.35%50.21%
Namiibia0.180.42%46.17%
Nauru0.360.73%52.67%
Nepal0.10.43%46.33%
Holland0.290.14%48.83%
Hollandi Antillid0.240.00%63.04%
Uus-Kaledoonia0.20.19%63.04%
Uus-Meremaa0.410.11%52.97%
Nicaragua0.120.45%48.49%
Niger0.110.77%51.68%
Nigeeria0.210.31%39.34%
Norfolk Island0.230.00%67.39%
Põhja-Makedoonia0.090.26%51.86%
Põhja-Mariaanid0.150.13%43.33%
Norra0.290.14%48.59%
Omaan0.170.25%43.53%
Pakistan0.110.29%43.92%
Belau0.150.49%60.31%
Palestiinas0.090.23%44.09%
Panama0.180.34%47.10%
Paapua Uus-Guinea0.20.85%46.51%
Paraguai0.130.42%47.65%
Peruu0.130.26%47.49%
Filipiinid0.140.24%45.61%
Poola0.190.24%48.23%
Portugal0.20.26%58.28%
Puerto Rico0.220.21%49.20%
Katari0.20.26%47.89%
Kongo Vabariik0.180.48%54.65%
Kokkutulek0.130.19%60.64%
Rumeenia0.150.25%43.93%
Venemaa0.150.20%52.05%
Rwanda0.160.58%41.13%
Saint Helena, Ascension ja Tristan da Cunha0.090.42%52.38%
Saint Kitts ja Nevis0.170.21%52.64%
Saint Lucia0.120.26%50.41%
Saint-Pierre ja Miquelon0.150.51%70.01%
Saint Vincent ja Grenadiinid0.130.30%47.41%
Samoa0.220.57%47.72%
San Marino0.140.29%53.52%
Sao Tome ja Principe0.130.53%49.69%
Saudi Araabia0.210.33%43.09%
Senegal0.110.49%58.96%
Serbia0.080.23%50.27%
Seišellid0.120.29%52.03%
Sierra Leone0.120.54%34.78%
Singapur0.410.13%49.54%
Sint Maarten0.180.31%48.46%
Slovakkia0.180.19%48.27%
Sloveenia0.130.17%52.14%
Saalomoni Saared0.140.78%47.29%
Somaalia0.140.44%38.21%
Lõuna-Aafrika0.340.27%43.52%
Lõuna-Korea0.160.14%49.32%
Hispaania0.230.32%44.25%
Sri Lanka0.090.29%44.99%
Suriname0.120.44%48.36%
Svalbard ja Jan Mayen0.130.10%43.97%
Rootsi0.310.15%49.88%
Šveits0.470.14%52.12%
Taiwan0.120.14%52.07%
Tadžikistan0.060.17%42.84%
Tansaania0.20.47%40.89%
Tai0.150.24%49.99%
Bahama0.20.30%49.87%
Gambia0.130.53%44.01%
Ida-Timori0.110.59%49.08%
Togo0.120.51%51.48%
Tonga0.240.31%45.39%
Trinidad ja Tobago0.130.27%47.49%
Tuneesia0.10.37%46.82%
Türgi0.090.24%51.32%
Turkmenistan0.080.35%21.98%
Turks ja Caicos0.220.41%52.09%
tuvalu0.330.00%48.16%
USA Neitsisaared0.250.31%50.85%
uganda0.220.52%43.05%
Ukraina0.090.16%48.08%
Araabia Ühendemiraadid0.350.35%46.24%
Ühendkuningriik0.350.18%50.09%
Ühendriigid0.680.13%51.71%
Uruguay0.140.32%47.23%
Usbekistan0.10.40%46.72%
Vanuatu0.230.30%43.94%
Vatikan0.680.00%21.21%
Venetsueela0.080.48%52.16%
Vietnam0.10.22%47.66%
Lääne-Saharas0.090.44%41.77%
Jeemen0.10.46%45.23%
Sambia0.160.52%42.76%
Zimbabwe0.150.44%47.40%
Kokku0.240.22%49.88%

Kui leiate õigekirjavea, palun teavitage meid, valides selle teksti ja vajutades Ctrl + sisestusklahv.

reklaam

Hankige oma reklaamidest rohkem raha Proovige Setupadi (Tulude kasv 50–200%)

Täname, et lugesite kogu artiklit! Loodetavasti õppisite midagi uut.
Oleksime tänulikud kommentaaride, soovituste, abi või tegelikult kõigega. See on uus veebisait ja kõik arvamused on olulised.
Kui saaksite seda artiklit sotsiaalmeedias jagada, tähendaks see meie jaoks maailma! Aitäh!


Palun jätke selle artikli jaoks tärnide hinne
reklaam
reklaam
Alvils Karlštremsist

Alvils Karlštrems on reklaamioperatsioonide spetsialist. Teab kõiki viise, kuidas veebisaitidel reklaami edastamist optimeerida.

© Autoriõigus 2021 bannerTag.com - kõik õigused kaitstud.

Hankige oma reklaamidest rohkem raha. Proovige Setupadi (50% -200% tulude kasv). Me kasutame seda!edasijõudnud Header Bidding

Header bidding on tehnoloogia, mis pakub reklaamiandmebaasi reaalajas korraga mitmele nõudlusallikale. See on oksjon ja võidab kõrgeima pakkuja - nii saate oma reklaamidest maksimaalse tulu. Lükake kõigil rohkem maksta!

Setupadi omad header bidding ümbris sisaldab 15 parimat AdExchanget, sealhulgas Google. Konkurentsi loomine iga näitamise kohta veebisaidi igas bänneris. Lihtsalt proovige seda ja veenduge ise.

Õigekirjavea aruanne

Meie toimetajatele saadetakse järgmine tekst:

Uudiskiri Telli

Hankige uusimad postitused ja artiklid oma e-posti aadressile

Lubame rämpsposti mitte saata :)