Google AdSense CPM Likmes 2020 ar bannerTag.com
reklāma
reklāma

Google AdSense lieto mazas un vidējas vietnes. Dati šajā tabulā ir ņemti tieši no bannerTag.com vietne. Paturiet to prātā CPMVietnes mainīsies atkarībā no vietas. Ietekmējošie faktori attiecas uz Google AdSense CPM: kas ir apmeklētāji, apmeklētāju kvalitāte, klikšķu skaits, reklāmas redzamība un vieta, no kuras lietotājs nāk (no valsts). Šī iemesla dēļ šīs kolonnas ir iekļautas datu lapā - lai saprastu, kā CTR un skatāmība var ietekmēt CPM. Jo augstāks CTR un skatāmība ir augstāka CPM ir.

Dati tabulā ir paredzēti vērtēšanas vajadzībām. Tas neatspoguļos jūsu vietnes veiktspēju, bet tas norāda, kāda ir jūsu vietne CPM ir katrā valstī un tos var izmantot salīdzināšanas nolūkos.

Vai vēlaties uzzināt, kādas likmes bija pagājušajā gadā? Pārbaudiet Google AdSense CPM Likmes 2019.

reklāma

Ja vēlaties paaugstināt savu vietni nākamajā līmenī, mēs iesakām izmēģināt dažus no populārākajiem AdSense alternatīvas tur ārā. Daudzas no šīm monetizācijas platformām izmanto header bidding risinājumu un var radīt lielākus ieņēmumus, ja tas ir pareizi iestatīts.

Google AdSense CPM Likmes 2020 pa valstīm

valstsAdSense seanss CPM/ RPM USDAdSense CTR %Skatāmība%
Afganistāna0.120.45%40.26%
Albānija0.10.36%50.01%
Alžīrija0.080.36%46.76%
Amerikāņu Samoa0.150.31%47.88%
Andora0.130.23%44.59%
Angola0.120.38%48.61%
Anguilla0.190.37%49.15%
Antarktika0.060.00%54.55%
Antigva un Barbuda0.190.54%47.92%
Argentīna0.110.25%47.20%
Armēnija0.090.26%50.60%
Aruba0.180.22%50.96%
Austrālija0.460.12%51.67%
Austrija0.360.16%48.69%
Azerbaidžāna0.080.26%44.72%
Bahreina0.230.25%47.03%
Bangladeša0.110.33%49.54%
Barbadosa0.130.21%51.08%
Baltkrievija0.080.15%49.48%
Beļģija0.350.15%54.94%
Beliza0.160.36%46.74%
Benina0.140.40%50.05%
Bermuda0.170.23%51.57%
Butāna0.120.76%55.10%
Bolīvija0.110.36%47.77%
Bosnija un Hercegovina0.070.17%50.94%
Botsvāna0.150.29%32.71%
Brazīlija0.20.23%47.87%
Britu Indijas okeāna teritorija0.110.27%57.88%
Britu Virdžīnu salas0.270.50%48.23%
Bruneja0.280.20%49.13%
Bulgārija0.110.19%51.76%
Burkina Faso0.140.75%57.77%
Burundi0.150.76%51.13%
Kambodža0.140.40%43.06%
Kamerūna0.130.48%55.49%
Kanāda0.490.11%52.51%
Kaboverde0.140.53%53.07%
Caribbean Nīderlande0.140.36%57.50%
Kaimanu salas0.30.20%50.00%
Centrālāfrikas Republika0.120.71%49.14%
Čada0.170.58%47.32%
Čīle0.190.28%48.28%
Ķīna0.10.33%50.17%
Kolumbija0.130.33%46.56%
Komoru salas0.130.63%52.69%
Kuka salas0.150.67%54.60%
Kostarika0.190.28%46.81%
Kotdivuāra0.150.46%59.36%
Horvātija0.110.17%48.84%
Curacao0.160.35%51.89%
Kipra0.140.16%43.57%
Čehija0.170.15%50.86%
Demokrātiskā Republika Kongo0.150.47%52.09%
Dānija0.280.15%48.76%
Džibutija0.110.40%54.62%
Dominika0.160.39%44.82%
Dominikānas republika0.160.42%47.32%
Ekvadora0.130.33%46.27%
Ēģipte0.10.21%51.07%
Salvadora0.130.40%47.68%
Ekvatoriālā Gvineja0.120.45%44.31%
Eritreja0.140.86%47.43%
Igaunija0.220.14%50.80%
Eswatini0.150.53%48.58%
Etiopija0.140.66%40.10%
Folklendu salas (Islas Malvinu)0.090.23%47.75%
Farēru salas0.130.25%52.62%
Mikronēzija0.120.61%46.78%
Fidži0.160.32%45.47%
Somija0.350.14%48.65%
Francija0.280.15%59.87%
franču Gviāna0.190.25%61.63%
franču Polinēzija0.130.25%60.70%
Gabona0.110.39%59.88%
Gruzija0.10.21%48.54%
Vācija0.430.19%49.40%
Gana0.140.39%42.68%
Gibraltārs0.110.13%63.37%
Grieķija0.110.21%41.64%
Grenlande0.150.25%55.37%
Grenāda0.140.35%50.01%
Gvadelupa0.180.27%60.72%
Guama0.180.18%50.24%
Gvatemala0.140.37%49.35%
Gērnsija0.160.27%54.87%
Gvineja0.120.46%54.77%
Gvineja-Bisava0.140.60%49.33%
Gajāna0.150.62%46.10%
Haiti0.090.48%59.97%
Hondurasa0.130.37%48.66%
Honkonga0.330.12%52.61%
Ungārija0.170.24%41.02%
Islande0.220.12%45.27%
Indija0.130.25%46.19%
Indonēzija0.120.32%48.69%
Irāka0.090.38%42.57%
Īrija0.290.17%51.52%
Izraēla0.220.17%47.90%
Itālija0.250.23%49.88%
Jamaika0.150.30%48.08%
Japāna0.280.21%51.91%
Džērsija0.160.15%54.63%
Jordānija0.120.29%44.98%
Kazahstāna0.110.27%46.68%
Kenija0.20.39%42.68%
Kiribati0.160.38%45.43%
Kosova0.090.29%48.77%
Kuveita0.210.23%45.12%
Kirgizstāna0.090.26%44.73%
Laosa0.110.57%40.83%
Latvija0.30.39%60.22%
Libāna0.130.29%47.11%
Lesoto0.160.58%44.16%
Libērija0.190.62%45.62%
Lībija0.10.40%47.25%
Lihtenšteina0.260.09%56.97%
Lietuva0.150.21%50.47%
Luksemburga0.20.14%52.37%
Makao0.130.10%51.59%
Madagaskara0.090.32%54.72%
Malāvija0.170.48%43.17%
Malaizija0.160.20%47.91%
Maldīvija0.130.26%50.73%
Mali0.110.47%56.23%
Malta0.190.18%48.95%
Māršala salas0.110.35%46.02%
Martinika0.190.21%61.80%
Mauritānija0.10.77%48.75%
Maurīcija0.140.37%51.45%
Majota0.160.28%60.84%
Meksika0.180.28%44.23%
Moldova0.090.10%43.94%
Monako0.190.27%56.93%
Mongolija0.110.35%48.63%
Melnkalne0.080.22%50.86%
Montserrata0.180.25%52.84%
Maroka0.120.41%45.48%
Mozambika0.170.60%47.04%
Mjanma (Birma)0.10.39%45.50%
N / A0.150.35%50.21%
Namībija0.180.42%46.17%
Nauru0.360.73%52.67%
Nepāla0.10.43%46.33%
Nīderlande0.290.14%48.83%
Nīderlandes Antiļas0.240.00%63.04%
Jaunkaledonija0.20.19%63.04%
Jaunzēlande0.410.11%52.97%
Nikaragva0.120.45%48.49%
Nigēra0.110.77%51.68%
Nigērija0.210.31%39.34%
Norfolk Island0.230.00%67.39%
North Macedonia0.090.26%51.86%
Ziemeļu Marianas salas0.150.13%43.33%
Norvēģija0.290.14%48.59%
Omāna0.170.25%43.53%
Pakistāna0.110.29%43.92%
Palau0.150.49%60.31%
Palestīna0.090.23%44.09%
Panama0.180.34%47.10%
Papua Jaungvineja0.20.85%46.51%
Paragvaja0.130.42%47.65%
Peru0.130.26%47.49%
Filipīnas0.140.24%45.61%
Polija0.190.24%48.23%
Portugāle0.20.26%58.28%
Puertoriko0.220.21%49.20%
Katara0.20.26%47.89%
Kongo Republika0.180.48%54.65%
atkalapvienošanās0.130.19%60.64%
Rumānija0.150.25%43.93%
Krievija0.150.20%52.05%
Ruanda0.160.58%41.13%
Svētās Helēnas sala, Debesbraukšanas un Tristana da Cunha0.090.42%52.38%
Sentkitsa un Nevisa0.170.21%52.64%
Sentlūsija0.120.26%50.41%
Senpjēra un Mikelona0.150.51%70.01%
Sentvinsenta un Grenadīnas0.130.30%47.41%
Samoa0.220.57%47.72%
San Marino0.140.29%53.52%
Santome un Prinsipi0.130.53%49.69%
Saūda Arābija0.210.33%43.09%
Senegāla0.110.49%58.96%
Serbija0.080.23%50.27%
Seišelu salas0.120.29%52.03%
Sjerraleone0.120.54%34.78%
Singapūra0.410.13%49.54%
Sint Maarten0.180.31%48.46%
Slovākija0.180.19%48.27%
Slovēnija0.130.17%52.14%
Zālamana salas0.140.78%47.29%
Somālija0.140.44%38.21%
Dienvidāfrika0.340.27%43.52%
Dienvidkoreja0.160.14%49.32%
Spānija0.230.32%44.25%
Šrilanka0.090.29%44.99%
Surinama0.120.44%48.36%
Svalbāra un Jana Majena sala0.130.10%43.97%
Zviedrija0.310.15%49.88%
Šveice0.470.14%52.12%
Taivāna0.120.14%52.07%
Tadžikistāna0.060.17%42.84%
Tanzānija0.20.47%40.89%
Taizeme0.150.24%49.99%
Bahamas0.20.30%49.87%
Gambija0.130.53%44.01%
Austrumtimora0.110.59%49.08%
Togo0.120.51%51.48%
Tonga0.240.31%45.39%
Trinidāda un Tobāgo0.130.27%47.49%
Tunisija0.10.37%46.82%
Turcija0.090.24%51.32%
Turkmenistāna0.080.35%21.98%
Tērksas un Kaikosas salas0.220.41%52.09%
Tuvalu0.330.00%48.16%
ASV Virdžīnu salas0.250.31%50.85%
Uganda0.220.52%43.05%
Ukraina0.090.16%48.08%
Apvienotie Arābu Emirāti0.350.35%46.24%
Apvienotā Karaliste0.350.18%50.09%
ASV0.680.13%51.71%
Urugvaja0.140.32%47.23%
Uzbekistāna0.10.40%46.72%
Vanuatu0.230.30%43.94%
Vatikāns0.680.00%21.21%
Venecuēla0.080.48%52.16%
Vjetnama0.10.22%47.66%
Rietumsahāra0.090.44%41.77%
Jemena0.10.46%45.23%
Zambija0.160.52%42.76%
Zimbabve0.150.44%47.40%
Kopā0.240.22%49.88%

Ja esat atradis pareizrakstību, lūdzu, paziņojiet mums, atlasot šo tekstu un nospiežot Ctrl + Enter.

reklāma

Iegūstiet vairāk naudas no savām reklāmām Izmēģiniet Setupad (Ieņēmumu pieaugums par 50–200%)

Paldies, ka izlasījāt visu rakstu! Mēs ceram, ka uzzinājāt kaut ko jaunu.
Mēs novērtēsim komentārus ar ieteikumiem, palīdzību vai tiešām jebko. Šī ir jauna vietne, un visi viedokļi ir svarīgi.
Ja jūs varētu kopīgot šo rakstu sociālajos medijos, tas mums nozīmētu pasauli! Paldies!


Lūdzu, atstājiet zvaigznīti šim rakstam
reklāma
reklāma
Par Alvilu Karlštremu

Alvils Karlštrems ir reklāmu operāciju speciālists. Zina visus veidus, kā optimizēt reklāmu piegādi vietnēs.

© Autortiesības 2021 bannerTag.com - visas tiesības aizsargātas.

Pareizrakstības kļūdu ziņojums

Redaktoriem tiks nosūtīts šāds teksts:

Jaunumi Parakstīties

Saņemiet jaunākos ierakstus un rakstus savā e-pastā

Mēs apsolām nesūtīt surogātpastu :)