advertentie
advertentie

Google AdSense wordt gebruikt door kleine tot middelgrote websites. De gegevens in de onderstaande tabel zijn rechtstreeks afkomstig uit bannerTag.com website. Houd daar rekening mee CPM's zullen site per site verschillen. De beïnvloedende factoren zijn voor Google AdSense CPM: wie zijn de bezoekers, de kwaliteit van de bezoekers, klikfrequentie, zichtbaarheid van de advertentie en waar de gebruiker vandaan komt (land). Dit is de reden dat deze kolommen zijn opgenomen in het gegevensblad - om te begrijpen hoe CTR en zichtbaarheid kan de CPM. Hoe hoger CTR en de zichtbaarheid is hoger CPM hij precies is.

De gegevens in de tabel zijn bedoeld voor taxatiedoeleinden. Het geeft niet weer hoe uw website zal presteren, maar het geeft een indicatie van wat de CPM zijn in elk land en kunnen worden gebruikt voor vergelijkingsdoeleinden.

Wilt u zien wat de tarieven vorig jaar waren? Uitchecken Google AdSense CPM Tarieven 2019.

advertentie

Als u uw website naar een hoger niveau wilt tillen, raden we u aan een deel van de top uit te proberen AdSense-alternatieven buiten. Veel van deze platforms voor het genereren van inkomsten gebruiken header bidding oplossing en kan meer inkomsten genereren als deze correct is ingesteld.

Google AdSense CPM Tarieven 2020 per land

LandAdSense-vertoning CPM/ RPM USDAdSense CTR %Zichtbaarheid%
Afghanistan0.120.45%40.26%
Albanië0.10.36%50.01%
Algerije0.080.36%46.76%
Amerikaans Samoa0.150.31%47.88%
Andorra0.130.23%44.59%
Angola0.120.38%48.61%
Anguilla0.190.37%49.15%
Antarctica0.060.00%54.55%
Antigua en Barbuda0.190.54%47.92%
Argentinië0.110.25%47.20%
Armenië0.090.26%50.60%
Aruba0.180.22%50.96%
Australië0.460.12%51.67%
Oostenrijk0.360.16%48.69%
Azerbeidzjan0.080.26%44.72%
Bahrein0.230.25%47.03%
Bangladesh0.110.33%49.54%
Barbados0.130.21%51.08%
Wit-Rusland0.080.15%49.48%
België0.350.15%54.94%
Belize0.160.36%46.74%
Benin0.140.40%50.05%
Bermuda's0.170.23%51.57%
Bhutan0.120.76%55.10%
Bolivia0.110.36%47.77%
Bosnië-Herzegovina0.070.17%50.94%
Botswana0.150.29%32.71%
Brazilië0.20.23%47.87%
Brits-Indisch oceaan gebied0.110.27%57.88%
Britse Maagdeneilanden0.270.50%48.23%
Brunei0.280.20%49.13%
Bulgarije0.110.19%51.76%
Burkina Faso0.140.75%57.77%
Boeroendi0.150.76%51.13%
Cambodja0.140.40%43.06%
Kameroen0.130.48%55.49%
Canada0.490.11%52.51%
Kaapverdië0.140.53%53.07%
Caribisch Nederland0.140.36%57.50%
Kaaiman Eilanden0.30.20%50.00%
Centraal Afrikaanse Republiek0.120.71%49.14%
Tsjaad0.170.58%47.32%
Chili0.190.28%48.28%
China0.10.33%50.17%
Colombia0.130.33%46.56%
Comoren0.130.63%52.69%
Cook eilanden0.150.67%54.60%
Costa Rica0.190.28%46.81%
Ivoorkust0.150.46%59.36%
Kroatië0.110.17%48.84%
Curacao0.160.35%51.89%
Cyprus0.140.16%43.57%
Tsjechië0.170.15%50.86%
Democratische Republiek Congo0.150.47%52.09%
Denemarken0.280.15%48.76%
Djibouti0.110.40%54.62%
Dominica0.160.39%44.82%
Dominicaanse Republiek0.160.42%47.32%
Ecuador0.130.33%46.27%
Egypte0.10.21%51.07%
El Salvador0.130.40%47.68%
Equatoriaal-Guinea0.120.45%44.31%
Eritrea0.140.86%47.43%
Estland0.220.14%50.80%
Eswatini0.150.53%48.58%
Ethiopië0.140.66%40.10%
Falkland Islands (Islas Malvinas)0.090.23%47.75%
Faroe Islands0.130.25%52.62%
Federale Staten van Micronesia0.120.61%46.78%
Fiji0.160.32%45.47%
Finland0.350.14%48.65%
Frankrijk0.280.15%59.87%
Frans-Guyana0.190.25%61.63%
Frans-Polynesië0.130.25%60.70%
Gabon0.110.39%59.88%
Georgië0.10.21%48.54%
Duitsland0.430.19%49.40%
Ghana0.140.39%42.68%
Gibraltar0.110.13%63.37%
Griekenland0.110.21%41.64%
Groenland0.150.25%55.37%
Grenada0.140.35%50.01%
Guadeloupe0.180.27%60.72%
Guam0.180.18%50.24%
Guatemala0.140.37%49.35%
Guernsey0.160.27%54.87%
Guinea0.120.46%54.77%
Guinee-Bissau0.140.60%49.33%
Guyana0.150.62%46.10%
Haïti0.090.48%59.97%
Honduras0.130.37%48.66%
Hong Kong0.330.12%52.61%
Hongarije0.170.24%41.02%
IJsland0.220.12%45.27%
India0.130.25%46.19%
Indonesië0.120.32%48.69%
Irak0.090.38%42.57%
Ierland0.290.17%51.52%
Israël0.220.17%47.90%
Italië0.250.23%49.88%
Jamaica0.150.30%48.08%
Japan0.280.21%51.91%
Jersey0.160.15%54.63%
Jordan0.120.29%44.98%
Kazachstan0.110.27%46.68%
Kenia0.20.39%42.68%
Kiribati0.160.38%45.43%
Kosovo0.090.29%48.77%
Koeweit0.210.23%45.12%
Kirgizië0.090.26%44.73%
Laos0.110.57%40.83%
Letland0.30.39%60.22%
Libanon0.130.29%47.11%
Lesotho0.160.58%44.16%
Liberia0.190.62%45.62%
Libië0.10.40%47.25%
Liechtenstein0.260.09%56.97%
Litouwen0.150.21%50.47%
Luxemburg0.20.14%52.37%
macao0.130.10%51.59%
Madagascar0.090.32%54.72%
Malawi0.170.48%43.17%
Maleisië0.160.20%47.91%
Maldiven0.130.26%50.73%
Mali0.110.47%56.23%
Malta0.190.18%48.95%
Marshall eilanden0.110.35%46.02%
Martinique0.190.21%61.80%
Mauritanië0.10.77%48.75%
Mauritius0.140.37%51.45%
Mayotte0.160.28%60.84%
Mexico0.180.28%44.23%
Moldavië0.090.10%43.94%
Monaco0.190.27%56.93%
Mongolië0.110.35%48.63%
Montenegro0.080.22%50.86%
Montserrat0.180.25%52.84%
Marokko0.120.41%45.48%
Mozambique0.170.60%47.04%
Myanmar (Birma)0.10.39%45.50%
N.V.T.0.150.35%50.21%
Namibië0.180.42%46.17%
Nauru0.360.73%52.67%
Nepal0.10.43%46.33%
Nederland0.290.14%48.83%
Nederlandse Antillen0.240.00%63.04%
Nieuw-Caledonië0.20.19%63.04%
Nieuw Zeeland0.410.11%52.97%
Nicaragua0.120.45%48.49%
Niger0.110.77%51.68%
Nigeria0.210.31%39.34%
Norfolk Island0.230.00%67.39%
Noord-Macedonië0.090.26%51.86%
Noordelijke Mariana eilanden0.150.13%43.33%
Noorwegen0.290.14%48.59%
Oman0.170.25%43.53%
Pakistan0.110.29%43.92%
Palau0.150.49%60.31%
Palestina0.090.23%44.09%
Panama0.180.34%47.10%
Papoea-Nieuw-Guinea0.20.85%46.51%
Paraguay0.130.42%47.65%
Peru0.130.26%47.49%
Filippijnen0.140.24%45.61%
Polen0.190.24%48.23%
Portugal0.20.26%58.28%
Puerto Rico0.220.21%49.20%
Katar0.20.26%47.89%
Republiek Congo0.180.48%54.65%
Réunion0.130.19%60.64%
Roemenië0.150.25%43.93%
Rusland0.150.20%52.05%
Rwanda0.160.58%41.13%
Sint-Helena, Ascension en Tristan da Cunha0.090.42%52.38%
Saint Kitts en Nevis0.170.21%52.64%
Saint Lucia0.120.26%50.41%
Saint Pierre en Miquelon0.150.51%70.01%
Saint Vincent en de Grenadines0.130.30%47.41%
Samoa0.220.57%47.72%
San Marino0.140.29%53.52%
Sao Tome en Principe0.130.53%49.69%
Saudi-Arabië0.210.33%43.09%
Senegal0.110.49%58.96%
Servië0.080.23%50.27%
Seychellen0.120.29%52.03%
Sierra Leone0.120.54%34.78%
Singapore0.410.13%49.54%
Sint Maarten0.180.31%48.46%
Slowakije0.180.19%48.27%
Slovenië0.130.17%52.14%
Solomon eilanden0.140.78%47.29%
Somalië0.140.44%38.21%
Zuid-Afrika0.340.27%43.52%
Zuid-Korea0.160.14%49.32%
Spanje0.230.32%44.25%
Sri Lanka0.090.29%44.99%
Suriname0.120.44%48.36%
Svalbard en Jan Mayen0.130.10%43.97%
Zweden0.310.15%49.88%
Zwitserland0.470.14%52.12%
Taiwan0.120.14%52.07%
Tadzjikistan0.060.17%42.84%
Tanzania0.20.47%40.89%
Thailand0.150.24%49.99%
De Bahama's0.20.30%49.87%
Gambia0.130.53%44.01%
Timor-Leste0.110.59%49.08%
Togo0.120.51%51.48%
Tonga0.240.31%45.39%
Trinidad en Tobago0.130.27%47.49%
Tunesië0.10.37%46.82%
Turkije0.090.24%51.32%
Turkmenistan0.080.35%21.98%
Turks- en Caicoseilanden0.220.41%52.09%
Tuvalu0.330.00%48.16%
Amerikaanse Maagdeneilanden0.250.31%50.85%
Oeganda0.220.52%43.05%
Oekraïne0.090.16%48.08%
Verenigde Arabische Emiraten0.350.35%46.24%
Verenigd Koninkrijk0.350.18%50.09%
Verenigde Staten0.680.13%51.71%
Uruguay0.140.32%47.23%
Oezbekistan0.10.40%46.72%
Vanuatu0.230.30%43.94%
Vaticaanstad0.680.00%21.21%
Venezuela0.080.48%52.16%
Vietnam0.10.22%47.66%
Westelijke Sahara0.090.44%41.77%
Jemen0.10.46%45.23%
Zambia0.160.52%42.76%
Zimbabwe0.150.44%47.40%
Totaal (total)0.240.22%49.88%

Als je een spelfout hebt gevonden, laat het ons weten door die tekst te selecteren en op te drukken Ctrl + Enter.

advertentie

Haal meer geld uit uw advertenties Probeer Setupad (50% -200% omzetstijging)

Bedankt voor het lezen van het hele artikel! We hopen dat je iets nieuws hebt geleerd.
We zouden opmerkingen met suggesties, hulp of echt iets op prijs stellen. Dit is een nieuwe website en alle meningen zijn belangrijk.
Als je dit artikel op sociale media zou kunnen delen, zou het een wereld voor ons betekenen! Dank je!


Laat een sterbeoordeling achter voor dit artikel
advertentie
advertentie
Over Alvils Karlštrems

Alvils Karlštrems is een Ad Operations Specialist. Kent alle manieren om de weergave van advertenties op websites te optimaliseren.

Spelfoutenrapport

De volgende tekst wordt naar onze redactie gestuurd:

nieuwsbrief abonnement

Ontvang de nieuwste berichten en artikelen in uw e-mail

We beloven geen spam te verzenden :)